Dobývání dobšických sklepů a hudba ve vinařských uličkách Dobšic 2011 - ohlédnutí (12.7.2011)

Dobývání dobšických sklepů a hudba ve vinařských uličkách Dobšic 2011

Vážení přátelé dobšických vín a návštěvníci výše uvedené akce,
děkujeme za Vaši účast, budeme rádi za Vaše případné připomínky a názory, které zapracujeme do dalších ročníků.

Věříme, že zejména hudební aktivity doprovodného programu jsou správným směrem a uděláme vše možné pro ještě úspěšnější a poutavější produkce.

Těšíme se na Vás zejména na Putování po dobšických sklípcích, tradičně v únoru příštího roku. Pokud budete sledovat naše stránky, najdete však upoutávky na zajímavé akce s vinařskou tématikou v okolí, které Vám vřele doporučujeme.

Nyní trochu slov k proběhlému ročníku. Za parného letního počasí se vydalo místo na plovárnu zchladit přibližně 250 účastníků. Reálný počet lidí kteří se pohybovali v prostorů dění však mohl být místy i dvojnásobný. Někoho lákal program, hudební produkce, napoleonští vojáci, hroznová koza a druhý se účastnil s cílem degustovat dobšická vína.

Pro nás, vinaře SDV, je tato skutečnost příjemná v tom, že již nemusíme přemýšlet zda vůbec tuto letní aktivitu konat. Tradice byla započata a těšíme se na další ročníky, které současně považujeme za závazek pokračovat a zvyšovat kvalitu a atraktivitu celé akce.

Děkujeme Vám

členové SDV

Foto Igor Janíček
Máte možnost samozřejmě shlédnout fotografie na stránkách obce Dobšice, případně na dalších dostupných stránkách regionálních médií.


Počet názorů na článek: 0 Přidat názor